Image Alt

O nas

 / O nas
Nowocześnie. Profesjonalnie. Kreatywnie.

Przychodnia weterynaryjna GreenVet s.c. powstała z połączenia pasji, jaką jest dla nas nasza praca oraz chęci pomocy zwierzętom. Naszą misją jest stworzenie miejsca, gdzie zadbamy o komfort i potrzeby każdego naszego pacjenta. Bez pośpiechu, bez stresu oraz z pełnym zaangażowaniem. Specjalizujemy się w wąskich dziedzinach wiedzy weterynaryjnej. Okulistyka i kardiologia weterynaryjna to nasze ulubione zagadnienia. Leczenie oczu i serc Państwa podopiecznych to zagadnienia, którymi zajmujemy się od lat.

Przychodnia weterynaryjna GreenVet s.c. powstała z połączenia pasji, jaką jest dla nas nasza praca oraz chęci pomocy zwierzętom. Naszą misją jest stworzenie miejsca, gdzie zadbamy o komfort i potrzeby każdego naszego pacjenta. Bez pośpiechu, bez stresu oraz z pełnym zaangażowaniem. Specjalizujemy się w wąskich dziedzinach wiedzy weterynaryjnej. Okulistyka i kardiologia weterynaryjna to nasza ulubiona tematyka. Leczenie oczu i serc Państwa podopiecznych to zagadnienia, którymi zajmujemy się od lat.

Zajmujemy się leczeniem zwierząt towarzyszących. Nie boimy się nietypowych pacjentów. Nieustannie się szkolimy.

Znajdujemy się przy Parku Piastowskim przy ulicy Ptasiej (wejście od strony parku). Chcemy, aby nasi pacjenci czuli się bezpieczni i należycie informowani o przebiegu leczenia. W przychodni mogą Państwo zapłacić kartą (Visa, MasterCard, Maestro).

W trosce o Państwa wygodę i z szacunku do cennego czasu, wizyty w Przychodni są umawiane na konkretne godziny. Zachęcamy do umawiania ich pod numerem telefonu 733 69 33 44 lub bezpośrednio w Przychodni. Niestety, z uwagi na charakter pracy, godziny przyjęć mogą ulec przesunięciu, co wynika między innymi z faktu, iż pacjenci z zagrożeniem życia są przyjmowani poza kolejnością.

Swobodny dostęp dla osób niepełnosprawnych

Wiele metod płatności

Dostęp do dużego parkingu

Umawianie na konkretne godziny

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej kliniki od poniedziałku do soboty

  • Poniedziałek 8:00 - 20:00
  • Wtorek 8:00 - 20:00
  • Środa 8:00 - 20:00
  • Czwartek 8:00 - 20:00
  • Piątek 8:00 - 20:00
  • Sobota 8:00 - 11:00

Ekspertyza i serce w służbie Twojemu zwierzakowi

Poniedziałek 8:00 – 20:00
Wtorek 8:00 – 20:00
Środa 8:00 – 20:00
Czwartek 8:00 – 20:00
Piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 11:00